IP Projeler

IP PROJELER

Sürdürülebilir İş Modelleri  (Smart- Biz) Yoğun Programı

Smart – Biz Yoğun Programı sürdürülebilir iş modellerini  iş yaşamında karşılaşılan gerçek olaylar ve kültürel farklılıkları gözeterek irdeleyen çok uluslu bir projedir. Proje koordinatörü Romanya’dan Babes – Bolyai Üniversitesi olup, Türkiye, Fransa, Almanya , Hollanda ve Norveç’ten  Üniversitelerin katılımı ile Haziran 2014’ te gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Kadın Girişimcilik Yoğun Programı ( FEE)

Kadınların iş hayatınıa aktif katılımını ve girişimciliği destekleyen  Female Endeavour and Entrepreneurship ( FEE)   Yoğun Programı   Heilbroon Üniversitesi, Almanya ‘ nın koordinatörlüğünde DEÜ İşletme Fakültesi, TR ;  Hogeschool Windesheim, Hollanda; Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi, Litvanya ve Tralee Teknoloji Enstitüsü, İrlanda’ nın katılımı ile  3 yıl süre ile uygulanacak bir projedir. FEE  Programı  akademik katkının yanısıra katılımcı  öğrencilere çok kültürlü ortamda öğrenme fırsatı sağlamaktadır.

FEE projesi ile ilgili videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://vimeo.com/59394948

Sayısal Yöntemler Yoğun Programı

Sayısal Yöntemler Yoğun Programı Dokuz Eylul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ nin koordinatörlüğünde Metropolia Uygulamalı Bilimler Üniversitesi , Finlandiya ve Leon Üniversitesi, İspanya’ nın katılımı ile gerçekleşmiştir. Söz konusu proje ‘’ Business Research’’ konusunu iş yaşamından karşılaşılan sorunlar ve  kültürel farklılıkları göz önüne alarak irdelemektedir.


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast